ما چه میکنیم؟

شبکه توانمند سازی و نوآوری رایتون، یک پلتفرم تخصصی برای تسهیل عرضه بین‌المللی محصولات حوزه نرم افزار و اینترنت اشیا است.

ما محصولات ایرانی دارای نوآوری و پتانسیل عرضه بین المللی را شناسایی می‌کنیم، آن‌ها را توانمند می‌کنیم و پس از آماده سازی برای عرضه بین المللی و ریبرند محصول، زمینه عرضه بین المللی آن را از طریق بازار آلمان فراهم می‌کنیم.

در واقع ما زیرساخت تبدیل نوآوری به محصول قابل عرضه در بازار بین المللی را در اختیار شرکت‌های کوچک و متوسط قرار می‌دهیم.

ماموریت

ایجاد جایگاه صادراتی برای محصولات دانش بنیان نرم افزاری و اینترنت اشیا ایرانی از اروپا و ایجاد شبکه توزیع و پشتیبانی در نقاط مختلف دنیا برای ارایه محصولاتی با کیفیت مناسب، قیمت رقابت پذیر و پشتیبانی 24 ساعته است.

بازار هدف

نقطه عرضه محصولات این شبکه، کشور آلمان در قلب اروپا است ولی بازار هدف آن بازار کشورهای درحال توسعه به خصوص بخش‌های زیر است:

آسیای جنوب شرقی

این بازار، مجموعه ای از 6 کشور منطقه است که تمرکز اصلی رایتون بر سه کشور مالزی، برونئی و فیلیپین است.

برای این منظور برنامه حضور در نمایشگاه‌های منطقه‌ای همانند گذشته در آینده نیز ترسیم شده است.

نمایندگان منطقه‌ای رایتون در این کشورها مسئولیت عرضه محصولات در بازار هدف را بر عهده دارند.

آفریقای شرقی

برای حضور در این بازار مستعد که از کشورهای کنیا، تانزانیا، بروندی، اوگاندا و سودان جنوبی تشکیل شده است، دفتری در شهر نایروبی پایتخت کنیا تاسیس شده است ونمایندگان فروش این شبکه با حضور در این بازار اقدام به عرضه محصولات شبکه می‌نمایند.

خاورمیانه

تمرکز رایتون برای حضور در بازار خاورمیانه، کشورهای عمان، قطر و امارات است. در این بازار نیز عرضه محصولات از طریق شبکه نمایندگی صورت می‌گیرد.

آمریکای شمالی

امکان سرویس دهی به این بازار، به دلیل بعد مسافت از طریق بازار اروپا مقدور نبوده است. لذا شعبه مستقل از رایتون در شهر تورونتو کانادا تاسیس شده است که تمرکز اصلی این شعبه بر حوزه IoT و فناوری اطلاعات در حوزه سلامت است.

استرالیا

آسیای جنوب شرقی

1 of 6

آفریقای شرقی

2 of 6

خاور میانه

3 of 6

آمریکای شمالی

4 of 6

آلمان

5 of 6

استرالیا

6 of 6